Chceš být Affs? TADY

Zrušené další koncerty-Pierrova omluva

12. srpna 2011 v 18:11 | xo Wendy |  Novinky
Pierre napsal na sp.com omluvu a vysvětlení co se s ním vlastně děje. Jak víme ruší se koncerty a teď se musely zrušit další dva týdny koncertování!:( Jde vidět že je mu to opravdu líto a hluboce se omlouvá! Je mi ho tak líto!:(

Dear SP fans,

I am extremely sad to announce that we have to cancel our performance at Summersonic festival as well as the next 2 weeks of upcoming shows due to a severe health issue with my voice. First off, I sincerely apologize and hope you can forgive us. Canceling shows is something we truly hate to do and that we don't take lightly. You (our fans) mean the world to us and the last thing we want to do is let you down.

In order to help you understand exactly what's going on, here is my story:

We played our show in South Korea on august 7th at the Pentaport Festival and the crowd was amazing. Unfortunately during the concert I felt that something was wrong with my voice. I was able to sing but barely. I knew I was damaging my vocal cords because it was unusually difficult for me to hit the notes and to control my pitch. I was struggling to sing parts that were normally really easy and by the end of the show, I knew it was bad.

The first doctor I saw in Korea didn't speak much English but he did what is called a fiber optic laryngoscopic exam, assessed the damage and told me as best he could that my vocal cords were swollen and not doing so well (probably due to the very intense schedule of shows we had in June and July). He prescribed me some meds and told me to see another doctor in a few days. The whole band agreed that it was best to cancel the 2 shows in Beijing and Shanghai and rest my voice in hopes to get better quickly.

After 5 days of no speaking or making any sound whatsoever, I went to another doctor in Beijing. The hospital was amazing and the doctor was great. She did another fiber optic laryngoscopic exam and compared it to the previous one done in Korea. The good news was that it already looked better and that with the proper vocal rest I would be good as new and back to normal in about 2 weeks. The bad news was that we have shows already booked for the next 2 weeks, not to mention the next year!!! The doctor also said that if I don't stop singing and go on vocal rest, I risk the chance of permanently damaging my vocal cords which would require surgery to repair.

So once again we are left with the very difficult decision of canceling shows for the greater good of the band.

We decided to take the Doctor's advice to go home and be on complete vocal rest for 2 weeks with medicinal treatments to accelerate the healing. It really sucks to have to cancel these shows and trust me, I'd much rather be out there having fun and playing concerts than remaining completely quiet for 2 weeks.

So that's the story. No need to worry, I will be fine and will completely recover without the need of any intervention other than vocal rest. I apologize to all the fans out there who were counting on us and who were excited to meet us. We will make it up to you I promise. Thanks for your understanding and compassion. We're looking forward to hitting the road again very soon and kickin' some ass all around the world for the next year and more!

Thanks for your support and don't forget to "Get your heart on!". ; )

Pierre
Simple Plan
_________________________________________________________________________________________________

A tady v češtině, překlad simpleplan.cz
Drazí SP fanoušci,
Je mi nesmírně líto, že musím oznámit zrušení našeho vystoupení na festivalu Summersonic, stejně jako další 2 týdny nadcházejících koncertů kvůli zdravotním problémům s mým hlasem. Zaprvé, upřímně se hrozně moc omlouvám a doufám, že nám to prominete. Rušení koncertů je něco, co děláme opravdu neradi a nebereme to na lehkou váhu. Vy (naši fanoušci) pro nás znamenáte celý svět a poslední věc, kterou bychom chtěli, je zklamat vás.
Abyste trochu více rozuměli tomu, co se děje, tady je můj příběh:
Odehráli jsme koncert v Jižní Koree, 7.srpna na Pentaport Festivalu a ten dav byl úžasný. Naneštěstí jsem během koncertu pocítil, že je s mým hlasem něco v nepořádku. Mohl jsem zpívat, ale bylo to jen taktak. Věděl jsem, že si ničím své hlasivky, protože pro mě bylo neobvykle těžké dosáhnout určitých tónů. Musel jsem zápasit s party, které jsou normálně jednoduché a ke konci show už jsem věděl, že je to hodně špatné.
První doktor, kterého jsem v Koree navštívil nemluvil moc anglicky, ale udělal na mě celkovou optickou laryngoskopickou prohlídku, zhodnotil to poškození a řekl mi, jak jen mohl, že mé hlasivky jsou zanícené a že se jim moc nedaří (pravděpodobně kvůli velmi intenzivnímu rozvrhu našich koncertů, které jsme měli v červnu a v červenci). Předepsal mi nějaké léky a řekl mi, abych se za několik dní stavil za dalším doktorem. Celá kapela se shodla, že bude nejlepší zrušit další 2 koncerty v Pekingu a v Šanghaji, aby si můj hlas odpočinul, doufaje, že se to brzy spraví.
Po pěti dnech nemluvení a nevydávání vůbec žádných zvuků jsem zašel za dalším doktorem v Pekingu. Nemocnice byla úžasná a doktorka byla skvělá. Provedla na mě další celkovou optickou laryyngoskopickou prohlídku a porovnala ji s tou předchozí z Koree. Dobrou zprávou bylo, že už to vypadalo lépe, a že s důkladným odpočinkem hlasivek bych měl být úplně zdráv za 2 týdny. Špatnou zprávou je, že už mám zabookované koncerty na příští 2 týdny, nehledě na to na celý rok!!! Doktorka mi také řekla, že jestli nepřestanu zpívat a neodpočinu si, riskuji tím úplné zničení hlasivek, což by vyžadovalo operaci.
Takže jsme byly znovu ponechání s velmi těžkým rozhodnutím: zrušení koncertů pro dobro kapely.
Rozhodli jsme se vzít si doktorčinu radu k srdci a jet domů na 2 týdny plné zdravotnické péče, abychom urychlili proces léčení. Je to vážně na nic, že musíme tyto koncerty zrušit a věřte mi, že bych mnohem radši byl na pódiu a koncertoval než trávit 2 týdny v tichosti.
Takže to je můj příběh. Nemusíte se obávat, budu v pořádku a kompletně se zotavím a nebude třeba jiného zákroku než odpočinku. Omlouvám se všem fanouškům, kteří s námi počítali, a kteří se těšili, že se s námi potkají. Vynahradíme vám to, slibuji. Děkuji mnohokrát za vaše porozumění a soucit. Těšíme se, až zase budeme moci koncertovat po celém světě celý příští rok a i poté!
Děkuji moc za vaši podporu a nezapomeňte "get your heart on!" ; )
Pierre
Simple Plan
Zrušené koncerty:
13. srpna - Summersonic - Tokio, Japonsko
14. srpna - Summersonic - Osaka, Japonsko
16. srpna - Hong Kong, Čína
18. srpna - Frequency Festival - St. Polten, Rakousko
20. srpna - Open Air Festival - Gampel, Švýcarsko
21. srpna - Bilbao Festival - Bilbao, Španělsko
23. srpna - Nimes Festival - Nimes, Francie
25. srpna - SZIN Festival - Szeged, Maďarsko

Hlavně ať se co nejdřív uzdraví! Je mi ho vážně líto, ale chápu to a naštěstí to zrušili a netrápil se dál!:) Ještě pár dní a už je to u Prahy:(. Nechci aby se to u nás rušilo ale rydší ať to zruší než aby s Pierrem něco bylo! Je jasné, že tak kde to zrušili pojedou znovu:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie Ennie | Web | 15. srpna 2011 v 19:38 | Reagovat

je mi ho také líto :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama